www.Antmania.pl

Forum hodowców mrówek - www.antmania.pl
Teraz jest Śr cze 20, 2018 12:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N lut 11, 2018 6:10 pm 
Moderator

Cześć wszystkim! Pewnie wielu z was mnie nie pamięta, tak rzadko się ostatnio na forum udzielam, ale może kojarzycie Zieloną Mrówkę z bloga czy YT.

Przerzuciłam swojego bloga na wynajęty serwer i przeszłam z okropecznego, oślizgłego Bloggera na całkiem spoko i przyjazny WordPress. Stwierdziłam, że jak już się tak narobiłam, to może inni też chcieliby skorzystać. Po co się rozdrabniać na dziesiąt blogów internetowych, do których ciężko dotrzeć, jak można mieć 1 wspólne miejsce z wygodnym zapleczem? Jest tam tyle miejsca, że z chęcią się nim podzielę.

Jeśli lubiisz się dzielić lub spisywać swoje pomysły/przemyślenia/obserwacje i nie chcesz by leciały do szuflady lub tylko do garstki odbiorców, to od teraz możesz być autorem wpisów na tym blogu. Blog multi-autorski, do którego przekierowuje stary blog zielono-mrówkowy (ponad 85k wyświetleń, więc ruch jest ciągle). Jak chcesz, to możesz pisać raz na rok, albo i codziennie. Mi przez to korona z głowy nie spadnie.

Możesz go wykorzystać do zbierania rozgłosu na swoim kanale YT, kanale ze zdjęciami lub czymkolwiek chcecie - warunek, poza zwykłym savoir vivere, jest tylko jeden - content musi być o mrówkach. Zdjęcie, link do filmu, tekst, cokolwiek. Lubisz pisać opowiadania o mrówkach? Nagrywać kolonie? Opisywać kolonie? Tworzyć wiersze? Haiku? Piosenki? Śpiewasz do kamery, a mrówki lecą ci z ust? Sure, no problem - loguj się i zamieszczaj przez wygodny edytor.

Cała reszta jest na mojej głowie - opłaty, update, itp. Po co ma to wszystko być dla jednej osoby, jak może byc dla kilku? :)

Jeśli jesteś zainteresowany - to wejdź na http://blog.mrowki.ovh znajdź w prawym panelu sekcję Menu, a tam już tylko kliknij na załóż konto. Po zalogowaniu masz od razu możliwość pisania (przez pierwszych kilka postów będę je sprawdzać, a potem dam wolną rękę ;) ).

Gdyby ktoś się zastanawiał jak się odnaleźć w WordPress - http://blog.mrowki.ovh/2018/02/poradnik-autora

Do domeny podczepiona jest także ręcznie pisana wiki (http://wiki.mrowki.ovh), która na razie jest jeszcze szkielecikiem, a która była główną przyczyną pomysłu na posiadanie własnego serwera ;)

Sursum czułki!

Strefa czasowa: UTC + 1