www.Antmania.pl

Forum hodowców mrówek - www.antmania.pl
Teraz jest Śr gru 13, 2017 2:23 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So sty 21, 2017 11:13 pm 

To taka moja ogólna uwaga - nie rozumiem za bardzo czego twórcy filmów na yt, najczęściej dotyczących zwierząt, robią filmy opisujące dany gatunek? Przecież wszystko można znaleźć po 10 sekundach na googlach... zaznaczam że nie kieruję tego akurat do Was, zastanawia mnie tylko dlaczego twórcy związani z filmami dot. najczęściej terrarystyki to robią.
Co do uwag to tak jak mówili wcześniej, wolniej przede wszystkim. Lektor mówi za szybko, plącze się mu język i wychodzą słowa takie jak 'pZeznaczonymi' zaraz na początku filmu. Reszta spoko :)

Pozdrawiam!

PostNapisane: N sty 22, 2017 12:05 am 

Pomijając, że nadal jest niewyraźnie, a sporo wypowiadanych słów ma pozamieniane litery... Jesteście pewni, że O. longinoda posiada wielomilionowe kolonie? Nazwa Camponotus truncatus to już historia. To już nie jest campo, tylko Colobopsis truncata. Możecie mi wytłumaczyć, o co chodzi w sformułowaniu przy M. barbarus, że 'największe mają ogromne głowy i tryskają żrącą cieczą'? Ten fragment, to chyba celowe trolowanie. :)

PostNapisane: N sty 22, 2017 8:23 pm 

Nie chce zbytnio oceniać, ale te informacje można zdobyć wpisując zwykły zwrot w google. Lektor mówi okropnie, nie widać was na ekranie walniecie kilka zdjęć i myślicie że film jest zrobiony. Straszny stosunek do widza, oglądając wasze filmy mam wrażenie jakby mi ktoś ścierą po mordzie przejechał. Radzę luknąć na kanał ant canada i zaczerpnąć trochę wiedzy jak to powinno się robić.

PostNapisane: N sty 22, 2017 11:22 pm 

Kolega mamrot - ja uwarzam, że każdy kiedys ma początki. Dajmy czas na rozkrecenie sie tego kanalu. Jest to pierwszy taki w Polsce. Zakladam ze sprzet tez najlepszy nie jest. Wiec pomysl logicznie. Jak w ogóle mozna porownywac poczatkujacy kanal do kilkuletniego kanalu ogólnoswiatowego z ogromnym budżetem. Fajnie swoja droga ze wspierasz swoich kolegow ktorzy nie siedza na dupie tylko chca cos zrobic. Niestety ale przez takich '' hejterow '' upada wiele fantastycznych pomysłów.

Tyle w temacie ...

Ps.
Mogę zobaczyć coś twojego autorstwa ?

PostNapisane: N sty 22, 2017 11:40 pm 

Ja osobiście uważam, że chłopaki mają świetny pomysł. Oczywiście musi minąć trochę czasu, żeby to wszystko było na odpowiednim poziomie, ale z każdym nowym materiałem będzie coraz lepiej. Powoli do przodu. Pozdrawiam:)

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 12:00 am 

Panie lotek, po pierwsze żyjemy w takich czasach że poczatkujacy youtuberzy korzystaja z podstawowych przyrządów. Nawet głupi telefon nagrywa w hd, dyktafon do dźwięku kosztuje gorsze. To już udowania że jest to.pomysł w który autorzy nie chcą zainwestować. Ja nie tworzę filmików bo to nie dla mnie pracuje naukowo na uczelni. To moja opinia niech włoza trochę kasy.bo w tych czasach serduszko nie wystarczy. A tak na marginesie jest kanał o mrowkach założył go zakreble i to on założył go pierwszy widać jakie ma Pan rozeznanie.

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 12:24 am 

Heh po pierwsze nie traktuje Zakreble powarznie bo sam nie wie jak kategoryczne błędy popełnia. Nad tym kanałem pracuja przynajmniej ludzie ktorzy wiedza co robia. Po drugie nie wiem czy Pan wie jak nazywa sie to co pan właśnie szerzy ... jest to ogulnie wszystkim znane hejterstwo ktore nie jest dobrze przyjmowane wśród ludzi (w kregach naukowych przypuszczam tez ). Fakt ma Pan prawo do opinii nikt tego panu nie broni. Ale nie uwarza Pan ze ciezko jest oceniac czyjas prace nie wykonujac jej nigdy w zyciu. Zakreble jest sponsorowany jak każdy jutuber teraz. Ale to chyba jest juz odbieganie od tematu.

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 9:56 am 

Myślę, że to dobrze, że powstaje coraz więcej materiałów o mrówkach. Mogłyby być oczywiście lepszej jakości, lepiej dopracowane, ale przede wszystkim liczą się chęci. Dajmy się im rozwinąć, po tych wszystkich wskazówkach następny materiał powinni zrobić lepiej.

Sam założyłem kanał o mrówkach, wcale nie jest łatwo nakręcić dobry film. https://www.youtube.com/channel/UCk6TQg ... Wu1_5DvF7g

Lotek 5000 - Loki nie będzie zadowolony z ortografii :)

Tetramorium caespitum
Formica cunicularia
Myrmica sp.

Dziennik
Pytania
Sklepik

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 10:40 am 

Hubert - pisze z telefonu i nie chciało mi sie poprawiac. Trudno bedzie mu cos nie pasowalo to powie. :D

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 4:15 pm 

Ja nikogo nie hejtuje, bardzo im dobrze życzę ale wolę by pracowali nad filmem dwa tygodnie wypuszczając świetny materiał. A nic tak nie motywuje jak dobry kopniak w dupe sam go dostałem i nie żałuję... więc proszę powstrzymać swoje opinie o mnie bo ja nie mam zamiaru ich zniszczyć/ zniechęcić

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 4:28 pm 

No ale niestety to można tak potraktować wiec na przyszłość proszę lepiej dobierać słowa .

→ Dziennik
→ Pytania do dziennika
Mapa hodowców mrówek
Discord
Dawniej remik

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 5:29 pm 

Proponuje jeszcze raz przeczytać swój pierwszy post w tym dziale. Dobra koniec tej jak mniemam nie mającej żadnego celu sprzeczki. Ja mam swoje poglądy Ty swoje i niechaj tak zostanie.

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 7:04 pm 

Jak lepiej dobierać słowa?Mamrot wyraził swoją opinię, a Ty wrzucając ten filmik na forum publiczne, musisz być przygotowanym na to, że komuś się to nie spodoba.Skoro negatywne komentarze nie są mile widziane, jaki jest sens wrzucania tego do sieci? Ja chyba za stary na to jestem, bo czegoś tu nie rozumiem.

PostNapisane: Pn sty 23, 2017 11:20 pm 

Zgadzam się z kolegami negatywnie wyrażającymi się o tych filmikach. Może Pan mamrot troszkę przesadził z porównaniem ale faktycznie, dużo jest do poprawy. Nigdy nie nagrywałem i raczej nie będę ale publikowanie czegoś takiego chyba mija się z celem. Co ma na celu wasz kanał? Przede wszystkim zaciekawienie ludzi naszym hobby. A jeżeli ktoś ma wiadomości podane w tak "niecodziennej" formie, to jedyne na co zwróci uwagę to błędy. Ogólnie pomysł bardzo fajny ale musicie zacząć słuchać naszych rad, a nie odbierać je jako hejty, bo tutaj wszyscy chcą dla was dobrze.

Camponotus lingiperdus
Temnothorax sp.

PostNapisane: Śr sty 25, 2017 11:07 pm 

Cytuj:
Ogólnie pomysł bardzo fajny ale musicie zacząć słuchać naszych rad, a nie odbierać je jako hejty, bo tutaj wszyscy chcą dla was dobrze.

No oczywiście poza mamrotem :lol: :lol: .Żarcik
Ludzie, ja bym się cieszył z takich komentarzy, dają do myślenia, w końcu wszyscy tutaj piszą 'nie bo... itd. ', dzięki czemu wiecie co poprawić, a nie piszemy 'nie bo nie'. Musimy umieć rozróżniać hejt od nieprzychylnej autorowi/om opinii...

Pozdrawiam!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1