www.Antmania.pl

Forum hodowców mrówek - www.antmania.pl
Teraz jest Cz gru 14, 2017 7:35 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: N sty 01, 2017 8:03 pm 

Siemka,nagrałem ostatnio odcinek pt ♦5 szybkich ciekawostek o mrówkach♦.Jes to to mój pierwszy filmik na yt i chciałbym się was zapytać jakie popełniłem błędy..Mówiłem za szybko? Albo mówiłem nie zrozumiale? Jakies uwagi na temat monatażu? https://www.youtube.com/watch?v=5J2fEWxx924

PostNapisane: N sty 01, 2017 8:07 pm 

Wszytko bardzo ładnie tylko spróbuj mówić bardziej wyraźnie.

PostNapisane: N sty 01, 2017 9:31 pm 

Zgadzam się z powyższym i dodam od siebię, że zbyt szybko kończysz filmik, zostaw chwilę muzyczki na koniec i dokończ normalnie zdanie :) (by nie ucięło jak w tym filmiku). Między ciekawostkami większe przerwy :).

PostNapisane: Pn sty 02, 2017 9:23 am 

Mniej stresu w głosie pamiętaj

Tetramorium caespitum
Solenopsis fugax
Lasius umbratus

PostNapisane: Pn sty 02, 2017 4:40 pm 

Większe przerwy między ciekawostkami. Spróbuj też pozbyć się tych szumów mikrofonu, wiem że nawet pogrzebanie w opcjach windowsa, albo i samego mikrofonu przyniesie zadowalające efekty.

Dobrze że powstaje więcej kanałów o tematyce mrówek :)

PostNapisane: Wt sty 03, 2017 1:04 pm 

Co z tym ludzie maci?! Ja nie wiem, jak oglądam te wszystkie top 10, top najciekawsze to większość rzeczy już dawno wiem lub większość ciekawostek to jest takie żeby tylko było. Ja nie wiem czy jestem jakiś inny czy te gimbusy dzisiaj niczym się nie interesują przez co nic nie wiedzą. To jest według mnie masakra bo większość tych YTerów robi to na odpierdol. Jest taki kanał co jakiś czas nagrywa takie dłuższe nagranie z tymi ciekawostkami to na prawdę za głowę się chwyciłem. W każdym nagraniu było kilkadziesiąt ciekawostek na zasadzie"otworzę encyklopedię na pierwszej lepszej stronie i na pewno coś tam ciekawego będzie "

Na prawdę jest bardzo mało YTerów co podają ciekawe ciekawostki i potrafią coś "od siebie" coś dodać. Z tym filmem też nie zaszalałeś...

PostNapisane: Śr sty 04, 2017 9:49 pm 

strapon napisał(a):
Co z tym ludzie maci?! Ja nie wiem, jak oglądam te wszystkie top 10, top najciekawsze to większość rzeczy już dawno wiem lub większość ciekawostek to jest takie żeby tylko było. Ja nie wiem czy jestem jakiś inny czy te gimbusy dzisiaj niczym się nie interesują przez co nic nie wiedzą. To jest według mnie masakra bo większość tych YTerów robi to na odpierdol. Jest taki kanał co jakiś czas nagrywa takie dłuższe nagranie z tymi ciekawostkami to na prawdę za głowę się chwyciłem. W każdym nagraniu było kilkadziesiąt ciekawostek na zasadzie"otworzę encyklopedię na pierwszej lepszej stronie i na pewno coś tam ciekawego będzie "

Na prawdę jest bardzo mało YTerów co podają ciekawe ciekawostki i potrafią coś "od siebie" coś dodać. Z tym filmem też nie zaszalałeś...

Domyślam się kogo masz na myśli i zgadzam w stu procentach.

Co do filmiku to całkiem niezły. Można by zebrać jakieś informacje dla początkujących, bo dużo osób nie czyta nic, a chce wiedzieć. Pewnie filmik prędzej by obejrzeli.

Strefa czasowa: UTC + 1